Na trhu

Autor: Rajko Tomic
(1905 - 1988)

Signováno a datováno v pravo dole, zaskleno a orámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1931
Šířka: 32 cm, výška: 26 cm, rámování: 33,5 x 26 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč