Trh v orientu
Autor: Rajko Tomic
(1905 - 1988)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 59,5 x 80 cm
Konec dražby: 16.08.2023 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč