Krajina

Autor: Jan Čejka

Signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1915
Šířka: 36,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 33 x 40,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 880 Kč