Vůz
Autor: Josef Němec
(1922 - 2000)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek Díla, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 26,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 36 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.07.2023 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč