179. Přístav v Jelse
Autor: Josef Němec
(1922 - 2000)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, autorský tisk
Technika: litografie
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 61 x 78 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč