214. V herecké šatně

Autor: Josef Němec
(1922 - 2000)

Signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, orámováno, na reversu autorský popisek
Technika: kvaš
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 73,5 x 53,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč