Podzimní čas

Autor: Jan Havlík
(1915 - 1995)

Signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: akvarel, datace: 1973
Šířka: 44 cm, výška: 62 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč