Český venkov

Autor: Jan Havlík
(1915 - 1995)

Signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: akvarel, datace: 1973
Šířka: 51 cm, výška: 18 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč