Modrá krajina

Autor: Jan Havlík
(1915 - 1995)

Signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 70 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč