Krajina před bouří

Autor: Jan Havlík
(1915 - 1995)

Signováno a datováno vlevo dole, volný list
Technika: tuš, datace: 1975
Šířka: 59,5 cm, výška: 21 cm

Konec dražby: 14.06.2021 19:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč