203. Kytice

Autor: Břetislav Polišenský
(1929)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, orámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 80 cm, rámování: 86 x 61 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč