Úroda

Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1944
Šířka: 26 cm, výška: 35 cm, rámování: 54 x 42 cm

Konec dražby: 05.03.2019 19:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč