Portrét strýce

Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)

vzácná raná práce, signováno a datováno vpravo dole, na reversu přípis o tom že se jedná o autorova strýce který byl úředník, nově rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1900
Šířka: 25,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 44 x 32 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč