31. Potrét Boženy Němcové

Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)

olej na plátně, fixováno na kartonu, signováno vpravo dole, datováno 40, na reversu autorské věnování
Jedná se o osobní dar mistra Jakuba Obrovského příteli Karlu Horkému (1879-1965) spisovateli, básníkovi a novináři.
Technika: olej na plátně, datace: 1940
Šířka: 48,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 50 x 62 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 26.09.2017 18:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 22 000 Kč