Žena koupající se v potoce

Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)

Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, na reversu štítek rámařství Antonín Šponar
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 24 cm, rámování: 50 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč