6. Žena koupající se v potoce
Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, na reversu štítek rámařství Antonín Šponar
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 24 cm, rámování: 50 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč