84. Jaro
Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)
signováno vpravo dole (podpis zesvětlen časem), zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 30 cm, výška: 34 cm, rámování: 61 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč