9. Tři grácie
Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)
Technika: litografie, datace: 1944
Šířka: 26 cm, výška: 36 cm, rámování: 53 x 42 cm
Konec dražby: 18.09.2019 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč