9. Tři grácie

Autor: Jakub Obrovský
(1882 Brno - 1949 Praha)

Technika: litografie, datace: 1944
Šířka: 26 cm, výška: 36 cm, rámování: 53 x 42 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:38 SELČ

Zbývá: 0d 4h 9m 49s

Vyvolávací cena: 900 Kč