Trenčínský Hrad

Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, očíslováno 40/100, volný grafický list
Technika: litografie, datace: 1956
Šířka: 29 cm, výška: 22 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč