Před bouří u Máchova Jezera

Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, pasparta mírně poškozená
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč