Spišský Hrad

Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, očíslováno 40/100, volný grafický list
Technika: litografie, datace: 1956
Šířka: 28,5 cm, výška: 22 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč