340. Kovolut 2ks litografie - Chrudim
Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)
Signovaný tužkou originální soukromý autorský tisk 2ks původních litografii Antonína Morávka v papírových deskách, Chrudim 1958
Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm
Konec dražby: 15.06.2021 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč