83. Konvolut 2ks Grafik

Autor: Miloslav Troup
(1917 - 1993)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 29 cm, rámování: 36 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč