83. Konvolut 2ks Grafik
Autor: Miloslav Troup
(1917 - 1993)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 29 cm, rámování: 36 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč