64. Poklidný venkov
Autor: Cornelis Lieste
(1817 - 1861)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu dobové poštovní razítko
Technika: olej na dřevě, datace: 1855
Šířka: 53,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 55 x 70,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč