Pohled do krajiny

Autor: Milena Šimková-Elgrová
(1898 - 1977)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu razítko galerie Mazur. Zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1940
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 45,5 x 60,5 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč