66. Tání
Autor: Milena Šimková-Elgrová
(1898 - 1977)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, orámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 69 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč