Zamrzlý přístav

Autor: Georg Gundorff
(1876 - 1925)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 84 x 102 cm

Konec dražby: 05.01.2022 21:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč