29. Loděnice III.

Autor: Jiří Mezřický
(1939)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 2012
Šířka: 110 cm, výška: 15é cm, rámování: 151 x 111 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:18 SEČ

Zbývá: 8d 10h 27m 30s

Vyvolávací cena: 4 800 Kč