Architekt

Autor: Jiří Mezřický
(1939)

Signováno a datováno vpravo dole, volný grafický list
Technika: litografie, datace: 1987
Šířka: 53 cm, výška: 74 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč