Zasněžené kopce

Autor: Jan Kozelka
(1881 - ?)

Signováno a datováno vlevo dole, orámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1926
Šířka: 35 cm, výška: 28 cm, rámování: 37 x 44 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč