24. Zasněžené kopce
Autor: Jan Kozelka
(1881 - ?)
Signováno a datováno vlevo dole, orámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1926
Šířka: 35 cm, výška: 28 cm, rámování: 37 x 44 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč