Podzim

Autor: Jan Kozelka
(1881 - ?)

Signováno a datováno vlevo dole, orámováno
Datace: 1935
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 53 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč