Bartoš - zátiší
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 44 cm, rámování: 50,5 x 37 cm
Konec dražby: 16.05.2023 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč