342. Dívka s jablkem
Autor: Richard Wiesner
(1900 - 1972)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, orámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1929
Šířka: 23 cm, výška: 24 cm, rámování: 50 x 41 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč