93. Žena v Červené

Autor: Richard Wiesner
(1900 - 1972)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, olištováno
Šířka: 19,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 55 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.03.2022 19:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč