93. Žena v Červené
Autor: Richard Wiesner
(1900 - 1972)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, olištováno
Šířka: 19,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 55 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč