Plzeň

Autor: Svatopluk Janke
(1909 České Budějovice - 1995 Plzeň)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1959
Šířka: 25 cm, výška: 21 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč