92. Plzeň - náměstí Republiky
Autor: Svatopluk Janke
(1909 České Budějovice - 1995 Plzeň)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 149/200 vlevo dole
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 26 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list 45,5 x 36
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč