13. Plachetnice v přístavu
Autor: Edwina W. Lara
(1850 aktivní od - 1882 aktivní do)
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19.století
Šířka: 127 cm, výška: 76 cm, rámování: 96 x 147 cm
Konec dražby: 30.11.2020 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč