83. Na samotě u lesa
Autor: Joza Stará
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský popisek, orámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1926
Šířka: 50 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 46 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.06.2021 19:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč