Faust a Markéta

Autor: Jan Hrachovina
(1953 Olomouc)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 81 cm, rámování: 88 x 94 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč