14. Zátiší s hroznem

Autor: A. Ollivier
(? - 1848 Francie)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno v bohatém zlaceném rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 61,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 71 x 85,5 cm

Konec dražby: 30.11.2020 20:26 SEČ

Zbývá: 0d 2h 17m 0s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč