Hostina

Autor: Vendula Halounová Císařovská
(1950 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na dřevě, datace: 1985
Šířka: 10,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 20 x 15 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč