Podzimní zátiší

Autor: Eduard Stavinoha
(1903 Vídeň - 1973 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorské razítko, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1945
Šířka: 43 cm, výška: 37 cm, rámování: 43 x 49 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč