10. U ohně naděje

Autor: Gerard (de) Lairesse
(1641 Lutych, Belgie - 1711 Amsterdam, Nizozemí)

Na rámu autorský štítek Gerhard Laraisse, Liege, 1640-1711, Amsterdam, rentoilováno, rámováno ve zlaceném blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 32 cm, výška: 39 cm, rámování: 50 x 42,5 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:20 SELČ

Aktuální cena: 7 000 Kč

Zbývá: 0d 1h 2m 55s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (4)

částkapříhoz
7 000 Kč27.9.2021 15:38:37
6 500 Kč23.9.2021 19:08:43
6 000 Kč26.8.2021 23:10:01
5 500 Kč24.8.2021 17:18:46