Piráti Prérie

Autor: Artuš Scheiner
(1863 - 1938)

Signováno vpravo dole, Originální návrh přebalu knihy Gustave Aimard
Technika: kvaš
Šířka: 23,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč