Lynchův Soud

Autor: Artuš Scheiner
(1863 - 1938)

Signováno vpravo dole, Originální návrh na přebal knihy od Gustave Aimard - Lynchův Soud, volný list, lepeno ze dvou částí na kartonu
Technika: kvaš
Šířka: 24 cm, výška: 36 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč