Vlnobití v přístavu L - Formát

Autor: Henry Valter
(1854 Birmingham (England) - ?)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno, na reversu galerijní štítek
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton, datace: 19. století
Šířka: 74 cm, výška: 47 cm, rámování: 72,5 x 99 cm

Konec dražby: 11.01.2021 20:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 600 Kč