219. Porcelánová jezdecká soška
Na podstavci signováno, neodborně lepeno
Materiál: biskvit
Výška: 31 cm, délka: 27 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč