219. Porcelánová jezdecká soška

Na podstavci signováno, neodborně lepeno
Materiál: biskvit
Výška: 31 cm, délka: 27 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč