356. Konvolut 4ks Grafik - Abstrakce

Autor: Miroslav Přichystal
(1957)

Signováno a datováno tužkou vpravo dole, autorský tisk, volný grafický list, Strukturální grafika a lept
Technika: kombinovaná technika, datace: 1980-1981
Rámování: volný arch. 27 až 29 x 20,5 až 21 cm

Konec dražby: 21.01.2021 22:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč