357. Konvolut 5ks grafik - Zoomorfní zobrazení
Autor: Miroslav Přichystal
(1957)
Signováno a datováno tužkou vpravo dole, volný grafický list
Technika: lept, datace: 1982-1983
Rámování: volný arch. 16,5 až 30 x 16 až 21,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč