358. Konvolut 7ks Grafik - Vesmír
Autor: Miroslav Přichystal
(1957)
Signováno a datováno tužkou vpravo dole, volný grafický list, číslováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1978 - 1982
Rámování: volný arch. 37 až 52,5 x 29,5 x 42 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč