137. Rolnická žena
Autor: Émile Jacque
(1848 - 1912 Francie)
Barbizonská škola, signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na překližce
Šířka: 24,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 30 x 37,5 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč